Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

Ważny komunikat dotyczący XI Forum Dyskusyjnego "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się XI Forum Dyskusyjne "Diagnostyka i chemia dla energetyki" pragniemy poinformować, że dostępne są tylko pokoje dwuosobowe. W przypadku chęci uczestnictwa w konferencji prosimy o uwzględnienie tego faktu przy wypełnianiu karty zgłoszeniowej.

   

Szczegółowy program XI Forum Dyskusyjnego "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

W związku ze zbliżającym się XI Forum Dyskusyjnym "Diagnostyka i chemia dla energetyki", które odbędzie się w dniach 24-26 maja br. w Szczyrku pragniemy udostępnić Państwu szczegółowy program wydarzenia. Znajduje się on w zakładce KONFERENCJE lub bezpośrednio tutaj.

 

   
Wielkanoc_2017

Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, obfitego stołu oraz wielu radosnych chwil, pozwalających na wytchnienie od codziennego trudu.

   
zdjecia

Podsumowanie XIX Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości

Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki "ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. wzięły udział w XIX Inżynierskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Biuro Karier Politechniki Śląskiej. 113 wystawców, w tym 91 pracodawców, odwiedziło blisko 8000 studentów, którzy szczelnie zapełnili Halę "Nową" Ośrodka Sportu Politechniki.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy aktualną ofertę pracy i praktyk skierowaną do studentów oraz absolwentów, a wśród atrakcji zaproponowanych na ten dzień szczególną popularnością cieszyła się fotobudka, w której liczni odwiedzający mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Mamy nadzieję, że z niektórymi z nich zobaczymy się już wkrótce.

Aktualne oferty pracy można znaleźć również na naszej stronie internetowej w zakładce kariera.