Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

X Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

W dniach 29–31 maja 2017 r. w Kazimierzu Dolnym odbędzie się X Konferencja Naukowo-Techniczna „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym". Organizatorem wydarzenia jest BMP bis, wydawca dwumiesięcznika „Chemia Przemysłowa", a Gospodarzem Honorowym – GRUPA Azoty S.A.
W programie wydarzenia znajdują się następujące sesje tematyczne:

  • O planowaniu remontów
  • O efektywnym zarządzaniu utrzymaniem ruchu
  • O systemach, rozwiązaniach i narzędziach wspierających UR
  • O eliminowaniu awarii i przestojów

Podczas konferencji (III Sesja: O systemach, rozwiązaniach i narzędziach wspierających UR) prezentację pt. „Diagnostyka kotłów i rurociągów wysokoprężnych w świetle wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego" wygłosi Artur Jasiński – Dyrektor Zakładu Chemii i Diagnostyki.
Szczegółowy program na stronie organizatora - więcej.

   

XXIII Kongres Użytkowników Pomp

ENERGOPOMIAR został partnerem merytorycznym XXIII Kongresu Użytkowników Pomp, który odbędzie się w Wiśle w dniach 12–13 czerwca br. Organizatorem wydarzenia jest BMP bis, wydawca czasopisma „Pompy Pompownie".
Konferencja została podzielona na 4 panele tematyczne:

  • Eksploatacja pomp i układów pompowych
  • Kontrola pracy pomp
  • Energooszczędność instalacji pompowych
  • Analiza awarii układów pompowych

Podczas sesji wprowadzającej: Rynek Pompowy a Plany Rozwojowe, prezentację pt. „Modernizacja układu pompowego – o czym nie można zapomnieć" wygłosi Tomasz Słupik z Zakładu Techniki Cieplnej.
Szczegółowy program na stronie organizatora - więcej

   

Informacja dotycząca XI Forum Dyskusyjnego "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

W związku z brakiem miejsc noclegowych w hotelu informujemy, że udział w XI Forum Dyskusyjnym "Diagnostyka i chemia dla energetyki", które odbędzie sę w dniach 24-26 maja w Szczyrku możliwy jest tylko i wyłącznie bez zakwaterowania. Koszt takiego uczestnictwa to 1400 zł od osoby. Zainteresowani udziałem proszeni są o jak najszybsze dostarczenie wypełnionych kart zgłoszeniowych na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ilość miejsc ograniczona.

   

Ważny komunikat dotyczący XI Forum Dyskusyjnego "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się XI Forum Dyskusyjne "Diagnostyka i chemia dla energetyki" pragniemy poinformować, że dostępne są tylko pokoje dwuosobowe. W przypadku chęci uczestnictwa w konferencji prosimy o uwzględnienie tego faktu przy wypełnianiu karty zgłoszeniowej.