IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin”

Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. zapraszają na IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin", które odbędzie się w dniach 2–5 kwietnia 2019 r. w Tatrzańskiej Łomnicy.

Organizowana w cyklu dwuletnim konferencja Zakładu Ochrony Środowiska służy poszerzeniu wiedzy w obszarze zagadnień dotyczących eksploatacji instalacji oczyszczania spalin, a także pozwala na wymianę doświadczeń specjalistów branży energetycznej, którzy prowadzą takie instalacje oraz nadzorują procesy służące redukcji emisji zanieczyszczeń do powietrza.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje takie zagadnienia jak:

  • Wymogi prawne w zakresie emisji zanieczyszczeń.
  • Proces inwestycyjny budowy instalacji odsiarczania, odazotowania i odpylania spalin.
  • Problemy eksploatacyjne.
  • Remonty, modernizacje oraz pomiary instalacji oczyszczania spalin.
  • Nowoczesne technologie służące redukcji emisji zanieczyszczeń.
  • Redukcja emisji rtęci.
  • Zagospodarowanie ubocznych produktów spalania.
  • Gospodarka wodna i analityka chemiczna dot. instalacji oczyszczania spalin.

Referaty przedstawiane przez specjalistów ENERGOPOMIARU oparte są na wynikach i doświadczeniach zdobytych podczas realizacji prac pomiarowych i doradczych. Prezentacje na temat prowadzenia procesów oczyszczania spalin, budowy, modernizacji oraz problemów eksploatacyjnych instalacji wygłoszą również przedstawiciele jednostek wytwórczych, a także przedstawiciele firm dostarczających technologie i usługi z zakresu ochrony środowiska. Wysoki poziom referatów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego do ich wygłaszania zapraszamy osoby z rozległą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym.

Ostatnia edycja konferencji zgromadziła 200 osób. W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci krajowych grup energetycznych, elektrowni, elektrociepłowni zawodowych i przemysłowych, a także przedstawiciele firm dostarczających produkty i usługi dla sektora energetycznego – relacja z VIII Forum Dyskusyjnego.

Ciekawe prezentacje oraz szerokie grono specjalistów stwarzają niepowtarzalną okazję do dyskusji zarówno na sali obrad, jak i w kuluarach.

Koszt udziału w konferencji zależy od rodzaju pokoju:

  • nocleg w pokoju jednoosobowym: 3440 zł + 23% VAT,
  • nocleg w pokoju dwuosobowym: 2980 zł + 23% VAT.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do dnia 15 marca 2019 r.

Sprawy organizacyjne i promocja:
Marcin Zimnicki
tel.: 32 237 61 11
fax: 32 231 65 42
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.