Aktualności

IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin” - podsumowanie

W dniach 2–5 kwietnia 2019 r. w Tatrzańskiej Łomnicy odbyło się IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin". Zorganizowane przez „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. forum służyło poszerzeniu wiedzy z zakresu odsiarczania, odazotowania i odpylania spalin, a także umożliwiło wymianę poglądów i doświadczeń specjalistom zajmującym się na co dzień eksploatacją instalacji oczyszczania spalin.

więcej

 
Wielkanoc_2019

Życzenia Wielkanocne 2019

 

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2019

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej organizuje kolejną edycję Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Impreza odbędzie się w hali sportowej przy ul. Kaszubskiej 28 w godzinach 9.00 – 15.00.

Wśród uczesników wydarzenia nie zabraknie ENERGOPOMIARU. Na naszym stanowisku studenci i absolwenci Politechniki będą mogli dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy oraz praktykach studenckich. Opowiemy także o warunkach i atmosferze w naszej firmie oraz pożądanych cechach idealnego kandydata.

Oprócz tego moc atrakcji, mnóstwo przydatnych gadżetów i wyjątkowy klimat do rozmów.

Zapraszamy!

   

V Konferencja Techniczna UR 2019

W dnaich 6-7 marca 2019 r. w Kozienicach odbędzie się V Konferencja Techniczna „Utrzymanie Ruchu - diagnostyka, remonty, modernizacje". Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo „Nowa Energia".

Celem Konferencji jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach energetycznych i zakładach przemysłowych, prezentacje doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających procesy utrzymania ruchu i gospodarki remontowej, a także tematy digitalizacji i cyfryzacji.

„ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. reprezentować będzie dyrektor Zakładu Chemii i Diagnostyki - Artur Jasiński oraz kierownik Działu Metaloznawstwa i Korozji - Michał Kwiecień. Ich prezentacja pt. „Trwałość naprawczych połączeń spawanych rurociągów parowych eksploatowanych znacznie powyżej obliczeniowego czasu pracy" zostanie wygłoszona drugiego dnia konferencji.

Serdecznie zapraszamy!

 

XIV Konferencja Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł

W dniach 19-20 lutego w Katowicach odbędzie się XIV Konferencja Ochrona Środowiska. Energetyka. Ciepłownictwo. Przemysł. Jest to jedno z ważniejszych w branży wydarzeń, podczas którego poruszone zostaną najważniejsze kwestie związane z ochroną środowiska z perspektywy energetyki, ciepłownictwa i przemysłu.

Jednym z prelegentów podczas konferencji będzie Łukasz Kot - kierownik Działu Technologii Wody i Ścieków. Jego referat pt. „Optymalizacja oczyszczalni IMOS krokiem do spełnienia konkluzji BAT" zostanie wygłoszony pierwszego dnia wydarzenia w panelu dotyczącym nowoczesnych technologii. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Więcej informacji dotyczących teog wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej organizatora.