Strona startowa Kariera

Kariera

Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. to istniejąca od 1950 roku, najstarsza w Polsce firma ekspercka zajmująca się pomiarami, badaniami i doradztwem w zakresie procesów cieplno-mechanicznych, ochrony środowiska, gospodarki wodno-ściekowej, chemii energetycznej i diagnostyki. Nasza działalność obejmuje również analizy chemiczne i fizykochemiczne, systemy pomiarów fizykochemicznych, automatykę, metrologię, nadzór nad inwestycjami i pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu. Świadczymy usługi dla energetyki zawodowej i przemysłowej, różnych branż przemysłu, ciepłownictwa oraz sektora gospodarki komunalnej.

Energopomiar zawsze szczycił się wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską w wielu specjalnościach. Wiedza, doświadczenie, jakość wykonywanych usług, tradycje inżynierskie, ludzie pracujący z pasją – to wartości, które decydują o naszej przewadze konkurencyjnej.
Obecnie Spółka zatrudnia prawie 300 osób. Średnia wieku pracowników wynosi nieco powyżej 40 lat. Energopomiar zapewnia swoim pracownikom dobre warunki pracy i możliwość rozwoju.

Praca w Energopomiarze daje możliwość realizowania prac dla największych koncernów energetycznych i klientów z różnych sektorów przemysłu. Uczestnictwo w prestiżowych projektach realizowanych dla klientów firmy umożliwia zdobycie nowych doświadczeń oraz kontaktów ze specjalistami i naukowcami różnych dziedzin, głównie technicznych. Laboratoria pomiarowe i badawcze są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt.

Zarząd Spółki dużą wagę przywiązuje do ustawicznego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności pracowników w różnych obszarach. Corocznie wybierani i nagradzani są autorzy najbardziej wartościowych opracowań i sprawozdań z pomiarów i badań. Nagrody wręczane są podczas imprezy integracyjnej dla pracowników firmy z okazji Dnia Energetyka.

Pracownicy Energopomiaru korzystają z wielu świadczeń socjalnych (w tym opieki lekarskiej) oraz pracowniczego programu emerytalnego.

Dlaczego warto u nas pracować:

  • ENERGOPOMIAR to ceniona marka na rynku energetyki i przemysłu.
  • Zapewniamy stabilne warunki pracy w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stawiamy na rozwój pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji.
  • Oferujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych, prywatną opiekę medyczną i pracowniczy program emerytalny.
  • Praca w naszej firmie daje szansę współpracy ze specjalistami różnych dziedzin oraz realizowania ciekawych i prestiżowych projektów dla koncernów energetycznych i przemysłowych.
  • Laboratoria pomiarowe i badawcze są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt.

Chcesz dołączyć do grupy ekspertów, specjalistów w branży energetycznej?
Wypełnij poniższy formularz i sprawdź, czy to właśnie Ciebie potrzebujemy!