Nota prawna

Nota prawna

Właścicielem i operatorem strony internetowej www.energopomiar.com.pl są Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. gen. J. Sowińskiego 3, 44-100 Gliwice, wpisane do rejestru przedsiębiorstw w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032279, NIP: 631-010-00-29.


Energopomiarowi przysługują wszelkie prawa autorskie dotyczące wszelkich treści i grafiki zamieszczanych przez niego na niniejszej stronie internetowej. Logo prezentowane na tej stronie jest zarejestrowanym znakiem „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.


Zawartość strony jest własnością Spółki i jest chroniona prawami autorskimi. Dołożono wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność informacji zawartych na niniejszej stronie.
Opisy usług i produktów mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Niniejsza strona może być wykorzystywana jedynie w celach informacyjnych. Użytkownik strony www.energopomiar.com.pl ma prawo kopiować treści umieszczone na niniejszej stronie internetowej tylko i wyłącznie dla osobistego użytku, w celach niekomercyjnych. Zgodnie z prawem autorskim rozpowszechnianie, adaptacja, modyfikowanie, powielanie i publikowanie zawartych na stronie treści bez pisemnej zgody „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. jest zabronione.


W celu przeglądania treści opublikowanych na stronie internetowej Energopomiaru nie jest wymagana rejestracja użytkownika. „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. nie zbiera danych osobowych za pomocą strony www.energopomiar.com.pl.


Niniejsza strona internetowa zawiera linki, umożliwiające użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za zawarte na tych stronach treści, ani ich wykorzystanie przez użytkownika. Wszelkie łącza do innych stron podane są wyłącznie dla wygody użytkowników.