konferencja_diagnostyka_chemia_energetyka

Strona startowa Konferencje Diagnostyka i chemia dla energetyki

XI Forum Dyskusyjne "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

Brak miejsc noclegowych

Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. są organizatorem XI Forum Dyskusyjnego „Diagnostyka i chemia dla energetyki", które odbędzie się w dniach 24-26 maja 2017 r. w Szczyrku

Adresatami konferencji, organizowanej w cyklu dwuletnim, są przedstawiciele energetyki zawodowej i przemysłowej, ciepłownictwa oraz różnych branż przemysłu (m.in. chemicznego, papierniczego, petrochemicznego, hutniczego i in.). Podczas Forum specjaliści ENERGOPOMIARU oraz zaproszeni prelegenci będą prezentować doświadczenia z eksploatacji, remontów i modernizacji urządzeń, wyniki pomiarów i badań, zagadnienia związane z diagnostyką materiałową, w tym badaniem przyczyn awarii urządzeń cieplno-mechanicznych, oczyszczaniem urządzeń i instalacji, chemii energetycznej, gospodarką wodno-ściekową oraz systemami pomiarów fizykochemicznych.

Zakres tematyczny:

  • Wydłużanie czasu eksploatacji bloków i urządzeń, diagnostyka materiałowa, badania przyczyn awarii urządzeń cieplno-mechanicznych, określenie stopnia wyczerpania materiałów konstrukcyjnych kotłów i turbin, pomiar i regulacja sił w zawieszeniach elementów bloków.
  • Chemia energetyczna, reżimy chemiczne czynnika obiegowego, metody konserwacji urządzeń na okresy postojów, instalacja poboru czynnika do analiz.
  • Gospodarka wodno-ściekowa.
  • Systemy pomiarów fizykochemicznych.

Wysoki poziom wystąpień jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego prelegentami będą osoby z rozległą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym.

Ciekawe prezentacje oraz szerokie grono specjalistów stwarzają niepowtarzalną okazję do dyskusji zarówno na sali obrad, jak i w kuluarach.

Warunki uczestnictwa w konferencji:

  • Miejsce: Hotel Klimczok **** (Szczyrk, ul. Poziomkowa 20).
  • Przyjazd do hotelu i rejestracja w dniu 24 maja od godziny 17.00.
  • Nocleg w pokoju dwuosobowym - 1700 zł, nocleg w pokoju jednoosobowym - 2200 zł. Do cen należy doliczyć 23% VAT. Liczba miejsc w pokojach jednoosobowych ograniczona. Opłata obejmuje uczestnictwo w obradach, materiały konferencyjne, 2 noclegi, wyżywienie, udział w części rozrywkowo-artystycznej.
  • Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 8 maja 2017 r.

Sprawy organizacyjne i promocja: Kacper Żuk, tel. 32 237 61 13, fax 32 231 65 42, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.