ios_6

Strona startowa Konferencje Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin

VIII Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin”

Brak miejsc!

W dniach 4–7 kwietnia 2017 r. w Tatrzańskiej Łomnicy odbędzie się VIII Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin", którego organizatorem są Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o.

Tematyka konferencji będzie obejmować następujące zagadnienia:

 • Wymogi prawne w zakresie emisji zanieczyszczeń.
 • Proces inwestycyjny budowy instalacji odsiarczania i odazotowania spalin.
 • Problemy eksploatacyjne.
 • Remonty, modernizacje oraz pomiary instalacji oczyszczania spalin.
 • Nowoczesne technologie i systemy służące redukcji emisji zanieczyszczeń.
 • Redukcja emisji rtęci.
 • Produkty i odpady z procesów odsiarczania.
 • Gospodarka wodna i analityka chemiczna dot. instalacji oczyszczania spalin.

Odbywająca się w cyklu dwuletnim konferencja służy poszerzeniu wiedzy w obszarze zagadnień dotyczących budowy i eksploatacji instalacji oczyszczania spalin, a także pozwala na wymianę doświadczeń specjalistów branży energetycznej, którzy prowadzą takie instalacje oraz nadzorują procesy służące redukcji emisji zanieczyszczeń do powietrza.
Naszym priorytetem jest przekazanie uczestnikom informacji, które będą mogli wykorzystać w codziennej pracy na obiektach.

W trosce o wysoki poziom merytoryczny referatów do ich wygłaszania zapraszamy wyłącznie prelegentów z rozległą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym.
Referaty przedstawiane przez specjalistów ENERGOPOMIARU oparte są na wynikach i doświadczeniach zdobytych podczas realizacji prac pomiarowych i doradczych. Prezentacje na temat prowadzenia procesów oczyszczania spalin, problemów eksploatacyjnych oraz budowy i modernizacji instalacji wygłoszą również przedstawiciele elektrowni i elektrociepłowni, a także producenci, dostawcy technologii, firmy remontowe i wykonawcze.

Ostatnia edycja konferencji, która obywała się w dniach 21–24 kwietnia 2015 r. zgromadziła ponad 180 osób – relacja z VII Forum Dyskusyjnego „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin".

Ciekawe prezentacje oraz szerokie grono specjalistów stwarzają niepowtarzalną okazję do dyskusji zarówno na sali obrad, jak i w kuluarach.

Warunki uczestnictwa w konferencji:

 • Miejsce: Grandhotel Praha**** (Tatranská Lomnica 8, 059 60 Vysoké Tatry, Slovakia).
 • Przyjazd do hotelu i rejestracja w dniu 4 kwietnia od godziny 17.00.
 • Nocleg w pokoju dwuosobowym - 2900 zł, nocleg w pokoju jednoosobowym - 3300 zł. Do cen należy doliczyć 23% VAT.
  Liczba miejsc w pokojach jednoosobowych ograniczona. Opłata obejmuje uczestnictwo w obradach, materiały konferencyjne, 3 noclegi, wyżywienie, udział w części rozrywkowo-artystycznej oraz wycieczce na Łomnicki Szczyt.
 • Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 17 marca 2017 r.

Sprawy organizacyjne i promocja:
Marcin Zimnicki
tel.: 32 237 61 11
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Patronat Honorowy

IGEiOS


  PTEZ

 PTEZ

Patronat prasowy

logo_energetyka
 logo_nowa_energia
 logo_cire