Strona startowa O firmie Aktualności Oferta dla przedsiębiorstw objętych obowiązkiem monitorowania i raportowania wielkości emisji CO2

Oferta dla przedsiębiorstw objętych obowiązkiem monitorowania i raportowania wielkości emisji CO2

Zapraszamy do skorzystania z usług Centralnego Laboratorium w zakresie analiz paliw i odpadów paleniskowych wykorzystywanych do określania emisji dwutlenku węgla zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Komisji (UE) Nr 601/2012 z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie monitorowania i raportowania w zakresie emisji gazów cieplarnianych.

Ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów objętych obowiązkiem monitorowania i raportowania wielkości emisji CO2. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie badań oraz rzetelne wyniki przeprowadzanych przez nas analiz.

Działające w strukturze Zakładów Pomiarowo-Badawczych Energetyki „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. Centralne Laboratorium od blisko 60 lat wykonuje badania paliw stałych, wtórnych oraz odpadów dla największych elektrowni systemowych, PEC-ów, zakładów chemicznych, przemysłu papierniczego, spożywczego, drzewnego, produkcji płyt drewnopochodnych, cementowo-wapiennego, jak i przedsiębiorstw produkcyjnych różnych branż z sektora MŚP.

Więcej informacji o usłudze można znaleźć tutaj.