Strona startowa O firmie Aktualności Podsumowanie XX Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości

Podsumowanie XX Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości

5 marca br. w hali sportowej Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyły się XX Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Wydarzenie to skierowane było do studentów i absolwentów gliwickiej uczelni technicznej poszukujących praktyk zawodowych, staży lub pierwszej pracy. Swoje oferty zaprezentowało 125 wystawców, w tym 104 pracodawców. Organizatorzy szacują, że przez cały okres trwania targów przewinęło się prawie 8000 odwiedzających.

Wśród wystawców nie zabrakło również Zakładów Pomiarowo-Badawczych Energetyki "ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy aktualne oferty pracy skierowane dla absolwentów oraz odpowiadaliśmy na każde, nawet najbardziej dociekliwe pytania dotyczące pracy w ENERGOPOMIARZE. Na ten dzień przygotowaliśmy również moc atrakcji dla odwiedzających. Wszyscy chętni mogli założyć specjalnie przygotowane na tę okazję gogle VR i przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości, by dać się ponieść emocjom na cyfrowym rollercosterze lub walczyć o życie broniąc się przed potworami. Oczywiście żaden student nie mógł odejść z naszego stoiska bez drobnego upominku.

Niezmiernie cieszymy się, że tak licznie odwiedzono nasze stoisko i już teraz zapraszamy za rok. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia oficjalnej fotorelacji na fb organizatorów.

stoisko_EP

alt

stoisko_EP