ios_6

Strona startowa Konferencje Doświadczenia eksploatacyjne instalacji </br>oczyszczania spalin

IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin”

W dniach 2-5 kwietnia 2019 r. w Tatrzańskiej Łomnicy odbędzie się IX Forum Dyskusyjne "Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin".

Organizowana w cyklu dwuletnim konferencja Zakładu Ochrony Środowiska służy poszerzeniu wiedzy w obszarze zagadnień dotyczących eksploatacji instalacji oczyszczania spalin, a także pozwala na wymianę doświadczeń specjalistów branży energetycznej, którzy prowadzą takie instalacje oraz nadzorują procesy służące redukcji emisji zanieczyszczeń do powietrza.

ZAKRES TEMATYCZNY:

  • Proces inwestycyjny budowy instalacji odsiarczania, odazotowania i odpylania spalin.
  • Wymogi prawne w zakresie emisji zanieczyszczeń.
  • Problemy eksploatacyjne.
  • Remonty, modernizacje oraz pomiary instalacji oczyszczania spalin.
  • Nowoczesne technologie i systemy służące redukcji emisji zanieczyszczeń.
  • Redukcja emisji rtęci.
  • Zagospodarowanie ubocznych produktów spalania.
  • Gospodarka wodno-ściekowa.

Referaty przedstawiane przez specjalistów ENERGOPOMIARU oparte są na wynikach i doświadczeniach zdobytych podczas realizacji prac pomiarowych i doradczych. Prezentacje na temat prowadzenia procesów oczyszczania spalin, budowy, modernizacji oraz problemów eksploatacyjnych instalacji wygłoszą również przedstawiciele elektrowni i elektrociepłowni, a także producenci, dostawcy technologii, firmy remontowe i wykonawcze.
Wysoki poziom referatów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego do ich wygłaszania zapraszamy osoby z rozległą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. Ciekawe prezentacje oraz szerokie grono specjalistów stwarzają niepowtarzalną okazję do dyskusji zarówno na sali obrad, jak i w kuluarach.

Sprawy organizacyjne i promocja:
Marcin Zimnicki
tel.: 32 237 61 11
fax: 32 231 65 42
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.