konferencja_diagnostyka_chemia_energetyka

Strona startowa Konferencje Diagnostyka i chemia dla energetyki

XII Forum Dyskusyjne "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

W dniach 22-24 maja 2019 r. w Szczyrku odbędzie się XII Forum Dyskusyjne "Diagnostyka i chemia dla energetyki".

Tematyka konferencji kierowana jest do przedstawicieli energetyki zawodowej i przemysłowej, ciepłownictwa oraz różnych branż przemysłu (m.in. chemicznego, papierniczego, petrochemicznego, hutniczego i in.). Podczas XI Forum specjaliści ENERGOPOMIARU oraz zaproszeni prelegenci będą prezentować doświadczenia z eksploatacji, remontów i modernizacji urządzeń, wyniki pomiarów i badań, zagadnienia związane z diagnostyką materiałową, w tym badaniem przyczyn awarii urządzeń cieplno-mechanicznych, oczyszczaniem urządzeń i instalacji, chemii energetycznej, gospodarką wodno-ściekową oraz systemami pomiarów fizykochemicznych.

ZAKRES TEMATYCZNY:

  • Innowacyjne technologie z zakresu gospodarki wodnej.
  • Kompleksowe rozwiązania dla gospodarki ściekowej w energetyce.
  • Nowoczesne rozwiązania z zakresu fizykochemii dla bloków energetycznych.
  • Trwałość eksploatacyjna urządzeń w zmiennych warunkach eksploatacji.

Szczególny nacisk kładziemy na wysoki poziom referatów, dlatego do ich wygłaszania zapraszamy osoby z rozległą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. Pracownicy ENERGOPOMIARU podzielą się swoją wiedzą i wynikami badań zdobytymi podczas prac pomiarowych i doradczych, a konferencje uświetnią zaproszeni prelegenci z instytutów naukowych, elektrowni i elektrociepłowni, a także firm badawczo-rozwojowych.

Ciekawe prezentacje oraz szerokie grono specjalistów stwarzają niepowtarzalną okazję do dyskusji zarówno na sali obrad, jak i w kuluarach. Serdecznie zapraszamy!

Sprawy organizacyjne i promocja:
Kacper Żuk
tel.: 32 237 61 13
fax: 32 231 65 42
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Patronat Merytoryczny

 

logo UDT

Patronat prasowy

logo_energetyka
logo_cire