Strona startowa O firmie Aktualności ENERGOPOMIAR odznaczony statuetką z okazji 70-lecia

ENERGOPOMIAR odznaczony statuetką z okazji 70-lecia

Dziękujemy firmie BMP, organizatorowi Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW, za przyznanie statuetki z okazji 70-lecia naszej firmy. Podczas krótkiej przemowy Adam Smolik, prezes ENERGOPOMIARU, powiedział m.in.:

"(...) pod względem wyników ten rok jest dla ENERGOPOMIARU wyjątkowo pomyślny. Można powiedzieć, że „robimy swoje", szczególnie dbając o zdrowie pracowników i niezakłócone funkcjonowanie Spółki. Stabilność to cecha, którą docenia się zwłaszcza w tak niepewnych czasach. Równocześnie szukamy swojego miejsca w dobie gospodarczej transformacji, która zmienia rynek energetyki mocniej niż pandemia koronawirusa.
To nowe wyzwanie dotykające nie tylko nas czy energetykę, ale całą polską gospodarkę. To problem gruntownej modernizacji i rozwoju nowych technologii. Obu tym problemom stawia i będzie musiał stawić czoła w przyszłości ENERGOPOMIAR.
Jesteśmy własnością polskiej elektroenergetyki. Chcemy być partnerem dla naszych udziałowców w trudnym dla całego sektora czasie nowej gospodarki, reorganizacji energetyki, nieuchronnego innego rynku."

Adam Smolik

Na zdj. Adam Smolik, Prezes Zarządu Zakładów Pomiarowo-Badawczych Energetyki "ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o.