Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin” - podsumowanie

W dniach 2–5 kwietnia 2019 r. w Tatrzańskiej Łomnicy odbyło się IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin". Zorganizowane przez „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. forum służyło poszerzeniu wiedzy z zakresu odsiarczania, odazotowania i odpylania spalin, a także umożliwiło wymianę poglądów i doświadczeń specjalistom zajmującym się na co dzień eksploatacją instalacji oczyszczania spalin.

więcej

   
Wielkanoc_2019

Życzenia Wielkanocne 2019

   

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2019

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej organizuje kolejną edycję Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Impreza odbędzie się w hali sportowej przy ul. Kaszubskiej 28 w godzinach 9.00 – 15.00.

Wśród uczesników wydarzenia nie zabraknie ENERGOPOMIARU. Na naszym stanowisku studenci i absolwenci Politechniki będą mogli dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy oraz praktykach studenckich. Opowiemy także o warunkach i atmosferze w naszej firmie oraz pożądanych cechach idealnego kandydata.

Oprócz tego moc atrakcji, mnóstwo przydatnych gadżetów i wyjątkowy klimat do rozmów.

Zapraszamy!

   

V Konferencja Techniczna UR 2019

W dnaich 6-7 marca 2019 r. w Kozienicach odbędzie się V Konferencja Techniczna „Utrzymanie Ruchu - diagnostyka, remonty, modernizacje". Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo „Nowa Energia".

Celem Konferencji jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach energetycznych i zakładach przemysłowych, prezentacje doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających procesy utrzymania ruchu i gospodarki remontowej, a także tematy digitalizacji i cyfryzacji.

„ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. reprezentować będzie dyrektor Zakładu Chemii i Diagnostyki - Artur Jasiński oraz kierownik Działu Metaloznawstwa i Korozji - Michał Kwiecień. Ich prezentacja pt. „Trwałość naprawczych połączeń spawanych rurociągów parowych eksploatowanych znacznie powyżej obliczeniowego czasu pracy" zostanie wygłoszona drugiego dnia konferencji.

Serdecznie zapraszamy!