Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

Zmiana terminu VIII Konferencji Zakładu Techniki Cieplnej

W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z szerzeniem się koronawirusa Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. podjęły decyzję o zmianie terminu zaplanowanej na 13–15 maja 2020 r. VIII Konferencji Zakładu Techniki Cieplnej „ENERGETYKA 4.0 i inne wyzwania sektora w dobie transformacji".

Nowy termin konferencji został ustalony na 4–6 listopada 2020 r. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian – Zamek Janów Podlaski.

Decyzja ta została podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości oraz pracowników.

Nowe informacje na temat konferencji będą na bieżąco zamieszczane pod linkiem.

   

XVIII Konferencja Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle

Kolejna edycja konferencji Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2020 r. w hotelu Szafran w Czeladzi.

Tematyką spotkania będą zagadnienia związane z efektywnością energetyczna, zarządzaniem i optymalizacją, a także konkurencyjnością polskiego przemysłu. Organizatorzy przewidzieli cztery panele dyskusyjne oraz debatę dotyczącą przemysłu energochłonnego.

Jeden z paneli (dot. poprawie efektywności energetycznej i bezpieczeństwa oraz jakości dostaw energii prowadzić będzie Tomasz Słupik, kierownik Działu Turbinowego. Będzie on miał również możliwość wygłoszenia prezentacji pt. Audyt energetyczny przedsiębiorstwa jako narzędzie do wdrożenia gospodarki obiegu zamkniętego.

Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

   

Inżynierskie Targi Pracy i Przesiębiorczości 2020

Za dwa tygodnie - dokładnie 2 marca 2020 r. - w hali sportowej przy ul. Kaszubskiej 28 w Gliwicach odbędzie się kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Politechniki Śląskiej.

Celem Targów jest umożliwienie nawiązania bezpośredniego kontaktu pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy - studentami i absolwentami czy też pracownikami naukowymi Politechniki Śląskiej oraz pozostałych wyższych uczelni technicznych z województwa śląskiego.

Jednym z wystawców będzie również ENERGOPOMIAR. Na naszym stoisku opowiemy o profilu działalności Spółki, przedstawimy najaktualniejsze oferty pracy, a także odpowiemy na najtrudniejsze pytania dotyczące zatrudnienia i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy!

   

XXVI Sympozjum Naukowo-Techniczne CHEMIA 2020

W dniach 29-30 stycznia w Płocku odbędzie się największa konferencja w branży chemicznej - Sympozjum Naukowo-Techniczne CHEMIA 2020. Będzie to już 26. edycja wydarzenia, które co roku przyciąga blisko 400 przedstawicieli zakładów chemicznych, petrochemicznych i rafinerii. W tym roku przewidziano dwa panele dyskusyjne:

  • Skąd czerpać wiedzę i inspiracje do rozwoju polskiego przemysłu?
  • Przed nami transformacja energetyczna. Czy wodór to paliwo przyszłości?

a także 5 sesji tematycznych:

  • Współczesne wyzwania i szanse rozwoju polskiej chemii. Jakie nadchodzą zmiany?
  • Sięgać po nowe technologie. Praktyczny wymiar chemii.
  • Aktualne trendy - z jakich rozwiązań skorzysta przemysł?
  • Sektor chemiczny i petrochemiczny. Wciąż konkurencyjny?
  • Chemia na zmieniającym się rynku.

Pierwszego dnia konferencji w sesji wprowadzającej swoje wystapienie pt. "Monitoring potencjału oszczędności energii – odpowiedź na współczesne wyzwania" będzie miał Tomasz Słupik - kierownik Działu Turbinowego.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska firmowego, gdzie specjaliści ENERGOPOMIARU odpowiedzą na każde pytanie.

Więcej szczegółów wydarzenia na stronie www.kierunekchemia.pl.