Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

Zapytanie ofertowe na dostawę, montaż i uruchomienie systemu kontroli dostępu

"Energopomiar" Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu na dostawę, montaż i uruchomienie systemu kontroli dostępu na terenie Spółki w Gliwicach.

Szczegółowe wymogi dotyczące zakresu zawarto w załączniku nr 1.

W celu uzyskania niezbędnych informacji odnoszących się do zakresu i wyceny prac, Zamawiający zaprasza (po uprzednim uzgodnieniu terminu) do dokonania wizji lokalnej, tel. 506 703 575. Wizja lokalna możliwa w dniach 2-6 sierpnia 2021 r.

Termin składania ofert upływa 25 sierpnia 2021 r. o godzinie 10.00.

Załączniki:

   

Ogłoszenie o przetargu na wykonanie projektu instalacji elektrycznej

"Energopomiar" Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wykonanie projektu instalacji elektrycznej w budynku przy ul. Polanki 12-13 w Gdańsku.

Sczegóły zamówienia dostepne są w załączonych dokumentach:

Termin wizji lokalnej należy uzgodnić z administratorem budynku, Panem Dariuszem Dzwilewskim (nr tel. komórkowego +48 512 087 432)

Informacji w zakresie spraw technicznych udziela Pan Grzegorz Prochota (nr tel. komórkowego +48 601 428 301).

Termin składania ofert upływa 20 sierpnia 2021 r. o godzinie 10:00.

   

Uaktualnienia dotyczące akredytacji nr AB 550 oraz AP 131

W związku ze zmianami organizacyjnymi w „Energopomiar" Sp. z o.o. nastąpiła konieczność uaktualnienia dokumentów akredytacyjnych nr AB 550 oraz AP 131.

Szczegóły dotyczące zmian znajdują się tutaj, a aktualne wersje dokumentacji można znaleźć w załadce System zarządzania i akredytacje.

   

ENERGOPOMIAR członkiem Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii

W grudniu 2020 roku „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. został członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii.

Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii (PSME) działa na rzecz rozwoju magazynowania energii oraz energetyki rozproszonej w Polsce. Aktywnie wspiera rozwój branży uczestnicząc w pracach legislacyjnych związanych z energetyką i magazynowaniem energii oraz integruje środowiska, dla których priorytetem jest wdrażaniem nowoczesnych technologii, ochrona środowiska i promocja magazynów energii.

Więcej informacji na temat PSME na stronie https://psme.org.pl/.