Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki” - podsumowanie

W dniach 2–5 kwietnia 2019 r. w Szczyrku odbyło się XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki". Zorganizowane przez „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. forum służyło poszerzeniu wiedzy z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, chemii energetycznej oraz diagnostyki materiałowej.

więcej

   

IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin” - podsumowanie

W dniach 2–5 kwietnia 2019 r. w Tatrzańskiej Łomnicy odbyło się IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin". Zorganizowane przez „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. forum służyło poszerzeniu wiedzy z zakresu odsiarczania, odazotowania i odpylania spalin, a także umożliwiło wymianę poglądów i doświadczeń specjalistom zajmującym się na co dzień eksploatacją instalacji oczyszczania spalin.

więcej

   
Wielkanoc_2019

Życzenia Wielkanocne 2019

   

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2019

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej organizuje kolejną edycję Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Impreza odbędzie się w hali sportowej przy ul. Kaszubskiej 28 w godzinach 9.00 – 15.00.

Wśród uczesników wydarzenia nie zabraknie ENERGOPOMIARU. Na naszym stanowisku studenci i absolwenci Politechniki będą mogli dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy oraz praktykach studenckich. Opowiemy także o warunkach i atmosferze w naszej firmie oraz pożądanych cechach idealnego kandydata.

Oprócz tego moc atrakcji, mnóstwo przydatnych gadżetów i wyjątkowy klimat do rozmów.

Zapraszamy!