Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

Zyczenia_swiateczne_ENERGOPOMIAR

Życzenia świąteczne

Pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia
oraz zdrowia, pomyślności i sukcesów
w nadchodzącym Nowym Roku
życzą

Zarząd i Pracownicy
Zakładów Pomiarowo-Badawczych Energetyki
"ENERGOPOMIAR" Sp. z o.
o.

   

VIII Konferencja Szkoleniowa Zakładu Techniki Cieplnej

Znamy już termin, miejsce oraz zakres tematyczny przyszłorocznej VIII Konferencji Szkoleniowej Zakładu Techniki Cieplnej „ENERGETYKA 4.0 i inne wyzwania sektora w dobie transformacji". Odbędzie się ona w dniach 13–15 maja 2020 r. w centrum konferencyjno-wypoczynkowym Zamek Janów Podlaski.

Tematem przewodnim VIII Konferencji Szkoleniowej Zakładu Techniki Cieplnej są wyzwania dla sektora energetyki zawodowej i przemysłowej w okresie transformacji. W czterech blokach tematycznych omawiane będą następujące kwestie:

  • Transformacja sektora energetyki.
  • Rynek mocy.
  • Efektywność energetyczna i surowcowa.
  • Energetyka gazowa jako element transformacji rynku wytwarzania.
  • Optymalna praca urządzeń energetycznych.

Więcej informacji na temat wydarzenia będzie można znaleźć pod tym linkiem.

   

Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej 2019

W dniach 2-3 października 2019 r. w Sopocie w Hotelu Sheraton odbędzie się Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej, XIII Konferencja Woda i Ścieki w Przemyśle. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo BMP.

Wśród zaproszonych prelegentów jest Łukasz Kot - kierownik Działu Technologii Wody i Ścieków, który wystapi z prezentacją pt. "Optymalizacja oczyszczalni ścieków IOS pod kątem spełnienia konkluzji BAT - doświadczenia eksploatacyjne". Referat zostanie wygłoszony pierwszego dnia konferencji w Panelu I: Znaleźć sposób na efektywne zarządzanie gospodarką wodno-ściekową w przemyśle.

Impreze towarzyszyć będzie również wystawa stoisk, wśród których nie zabraknie ENERGOPOMIARU. Zapraszamy do odwiedzenia naszych specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

   

XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki” - podsumowanie

W dniach 2–5 kwietnia 2019 r. w Szczyrku odbyło się XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki". Zorganizowane przez „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. forum służyło poszerzeniu wiedzy z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, chemii energetycznej oraz diagnostyki materiałowej.

więcej