Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej 2019

W dniach 2-3 października 2019 r. w Sopocie w Hotelu Sheraton odbędzie się Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej, XIII Konferencja Woda i Ścieki w Przemyśle. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo BMP.

Wśród zaproszonych prelegentów jest Łukasz Kot - kierownik Działu Technologii Wody i Ścieków, który wystapi z prezentacją pt. "Optymalizacja oczyszczalni ścieków IOS pod kątem spełnienia konkluzji BAT - doświadczenia eksploatacyjne". Referat zostanie wygłoszony pierwszego dnia konferencji w Panelu I: Znaleźć sposób na efektywne zarządzanie gospodarką wodno-ściekową w przemyśle.

Impreze towarzyszyć będzie również wystawa stoisk, wśród których nie zabraknie ENERGOPOMIARU. Zapraszamy do odwiedzenia naszych specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

   

XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki” - podsumowanie

W dniach 2–5 kwietnia 2019 r. w Szczyrku odbyło się XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki". Zorganizowane przez „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. forum służyło poszerzeniu wiedzy z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, chemii energetycznej oraz diagnostyki materiałowej.

więcej

   

ENERGOPOMIAR partnerem XXI Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona największego w Polsce wydarzenia z branży energetycznej - Sympozjum ENERGETYKA Bełchatów, które organizowane jest przez Wydawnictwo BMP. Tegoroczna edycja będzie już 21. w historii konferencji, a ENERGOPOMIAR jest Partnerem imprezy.

Blisko 800 osób przez dwa dni rozmawiać będą o najważniejszych kwestiach dla przyszłości sektora energetyki cieplnej i zawodowej w Polsce i na świecie. W programie przewidziane jest także wystąpienie Pani Elżbiety Janigacz z Zakładu Ochrony Środowiska pt. "Odstępstwa od konkluzji BAT w zakresie ścieków z energetyki", które będzie miało miejsce drugiego dnia konferencji w Panelu VIII: Gospodarkaobiegu zamkniętego.

Już teraz zapraszamy do Hali Sportowej w Bełchatowie w dniach 9-11 września oraz do odwiedzenia naszego stoiska.

   

IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin” - podsumowanie

W dniach 2–5 kwietnia 2019 r. w Tatrzańskiej Łomnicy odbyło się IX Forum Dyskusyjne „Doświadczenia eksploatacyjne instalacji oczyszczania spalin". Zorganizowane przez „ENERGOPOMIAR" Sp. z o.o. forum służyło poszerzeniu wiedzy z zakresu odsiarczania, odazotowania i odpylania spalin, a także umożliwiło wymianę poglądów i doświadczeń specjalistom zajmującym się na co dzień eksploatacją instalacji oczyszczania spalin.

więcej