Strona startowa O firmie Aktualności

Aktualności

Informacja dotycząca XI Forum Dyskusyjnego "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

W związku z brakiem miejsc noclegowych w hotelu informujemy, że udział w XI Forum Dyskusyjnym "Diagnostyka i chemia dla energetyki", które odbędzie sę w dniach 24-26 maja w Szczyrku możliwy jest tylko i wyłącznie bez zakwaterowania. Koszt takiego uczestnictwa to 1400 zł od osoby. Zainteresowani udziałem proszeni są o jak najszybsze dostarczenie wypełnionych kart zgłoszeniowych na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ilość miejsc ograniczona.

   

Ważny komunikat dotyczący XI Forum Dyskusyjnego "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się XI Forum Dyskusyjne "Diagnostyka i chemia dla energetyki" pragniemy poinformować, że dostępne są tylko pokoje dwuosobowe. W przypadku chęci uczestnictwa w konferencji prosimy o uwzględnienie tego faktu przy wypełnianiu karty zgłoszeniowej.

   

Szczegółowy program XI Forum Dyskusyjnego "Diagnostyka i chemia dla energetyki"

W związku ze zbliżającym się XI Forum Dyskusyjnym "Diagnostyka i chemia dla energetyki", które odbędzie się w dniach 24-26 maja br. w Szczyrku pragniemy udostępnić Państwu szczegółowy program wydarzenia. Znajduje się on w zakładce KONFERENCJE lub bezpośrednio tutaj.

 

   
Wielkanoc_2017

Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, obfitego stołu oraz wielu radosnych chwil, pozwalających na wytchnienie od codziennego trudu.